עו"ד שרון נהרי ל"שישי עם איילה חסון": "הבטחת נישואין לשווא זו עבירה בפני עצמה"

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
עורך דין פלילי שרון נהרי מעניק מגוון שירותים משפטיים בתחום הפלילי וייצוג בערכאות המשפטיות בסוגים רבים של עבירות פליליות. המשרד שעו"ד נהרי עומד בראשו הוכתר על ידי גלובס לאחד מעשרת משרדי עורכי הדין המובילים בישראל.

טל, נטע, גלית (שם בדוי) ולילך בעלות מכנה משותף אחד – הן נפלו קורבן לנוכל סדרתי, אחרי שחשבו שהוא גבר חייהן. במשך חודשים ושנים הוא הונה, רימה וגנב כספים לא רק מהן, אלא מעשרות נשים נוספות ברחבי הארץ.

עו"ד פלילי שרון נהרי, התראיין בסוף השבוע האחרון ל"שישי עם איילה חסון" בערוץ 10 בעקבות הפרשה על אורן מנדלסון, שהונה וניצל רגשית וכלכלית עשרות נשים מרחבי הארץ במשך שנים. אותן נשים מגיעות למשטרה להתלונן, אך לרוב אינן זוכות למענה הולם והתיקים לא מבשילים לכדי כתב אישום ונסגרים, על אף שבידי המשטרה נמצאות כל הראיות הדרושות לתפיסתו של האדם שהונה את הנשים.

על הסוגיה אמר עו"ד נהרי כי "לצערי הרב המשטרה לא אוכפת את הדברים האלה בצורה רצינית. אני לא ראיתי כתב אישום על אדם שהתפתח בינו לבינה רומן והוא התחזה להיות אחר, והוא הוציא ממנה כספים במרמה, רימה והשיג את הסכמתה המינית והרומנטית, בצורה שהיא חשבה שהוא מישהו אחר תוך הבטחות שווא. הבטחת נישואין לשווא זו גם עבירה בפני עצמה. היא (האישה) מאמינה שבגלל שהוא מציג מצגי שווא ומציג את עצמו בצורה כזו או אחרת היא מתמסרת.."

לכתבה המלאה צפו בווידאו:

 

עדכונים נוספים