"הדברים יצאו מכלל פרופורציה לגמרי" – עו"ד פלילי שרון נהרי, המייצג את אלכס גולדברג בפרשת מרגלית צנעני

משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
עורך דין פלילי שרון נהרי מעניק מגוון שירותים משפטיים בתחום הפלילי וייצוג בערכאות המשפטיות בסוגים רבים של עבירות פליליות. המשרד שעו"ד נהרי עומד בראשו הוכתר על ידי גלובס לאחד מעשרת משרדי עורכי הדין המובילים בישראל.

ה"בורר" בפרשת מרגול, אלכסנדר גולדברג, סיפק הלילה התייחסות ראשונה להתפתחויות בריאיון בלעדי שהעניק לכתב חדשות 2, גיא פלג. גולדברג הוא חשוד בפרשת מרמה גדולה. ממקום מסתורו בחו"ל הוא הסתייג מהצגתו כבורר ואיש העולם התחתון. גולדברג אישר אומנם כי צנעני ואמרגנה אסף אטדגי נפגשו במשרדו כדי ללבן ביניהם מחלוקת – אולם, לדבריו, מדובר היה ב"בעיה אישית" בין השניים שנוגעת לבנה של הזמרת ולא לסכסוך עסקי.

שרון נהרי מתראיין בפרשת מרגלית צנעני

עורך הדין שרון נהרי, המייצג את אלכס גולדברג, מסר בתגובה כי הוא מתקומם שלקוחו מוגדר עבריין נמלט. "מרשי אלכס גולדברג אומנם נפגש עם אטדגי ומרגול במשרדו. הוא לא היה בורר בפגישה זו ואף פעם בחייו לא התיימר להיות כזה. היה דין ודברים שהובהרו בין הצדדים ללא כל קשר למרשי. בסופה של הפגישה מרגול ואטדגי יצאו מחובקים", מסר נהרי לחדשות 2 באינטרנט. "אינני מבין מדוע המשטרה מנסה לקשר את מרשי לכאורה ולטעון כי מדובר באיש מטעמו של ריקו שירזי או שלום דומרני. הדברים יצאו מכלל פרופורציה לגמרי וטוב היה אילו המשטרה לא הייתה משתמשת בשמות כמו 'בורר' או 'איש קשר לראשי ארגוני פשע'", הוסיף נהרי.

מתוך חדשות 2:

שרון נהרי מתראיין בפרשת מרגלית צנעני - חדשות 2

עדכונים נוספים