משרד עו"ד שרון נהרי

צוות המשרד

צוות המשרד - שרון נהרי

המשרד מונה צוות עורכי דין בתחומים צווארון הלבן, הסגרות פלילי, מיסוי קריפטו ועוד. חלק מהצוות מורכב מיוצאי פרקליטות ומשטרה. ראש המשרד, עו"ד שרון נהרי, נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים והמוערכים ביותר בישראל בתחומי עבירות הצווארון הלבן, הסגרות והפלילי.

כל חברי הצוות של המשרד מתמחים בתחומי הצווארון הלבן, הסגרות, הלבנת הון, הונאה, שוחד, עבירות מין, מרמה כלכלית, עבירות כלכליות שונות, עבירות דיגיטליות, קריפטו, פורקס, אופציות בינאריות, עבירות פליליות שונות, מיסוי, דיני הסגרה בארץ ובחו"ל ועוד.

לכל תיק שמתקבל במשרד מוקם צוות ייעודי שמטפל במקרה בהתאם לתחום ולמקרה. עו"ד נהרי מעורב באופן אישי בטיפול בתיקים המגיעים למשרד ומוביל אותם יחד עם הצוות המנוסה. 

צוות המשרד - שרון נהרי
עו"ד תבור לנג
עו"ד תבור לנג

עו"ד תבור לנג הינו בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם המכללה האקדמית נתניה, והינו יד ימינו של עו"ד שרון נהרי במחלקה הפלילית והצווארון הלבן במשרד. החיבור של עו"ד לנג עם המשפט הפלילי, נרקם כבר בתחילת לימודיו האקדמיים, כאשר לאורך לימודיו עו"ד לנג לקח חלק בקורסים אשר עסקו בסוגיות שונות ומגוונות במשפט הפלילי, וכך גם בכתיבת עבודות סמינריוניות  אשר עסקו בנושאים משפטיים כבדי משקל כגון סוגיית הודאת חשוד, ועבריינות בתחום הפשיעה המקוונת והסייבר. 

בתחילת לימודיו עו"ד לנג התקבל ולקח חלק בקליניקה של המשפט הפלילי אשר התקיימה בפרקליטות מחוז צפון, שם כסטודנט התלווה לפרקליטים ופרקליטות בעבודותם, לרבות בערכאות השיפוט השונות. טרם התמחותו ועוד במסגרת לימודיו האקדמיים, עו"ד לנג ביצע טרום התמחות במשרד עורכי דין אשר עסק במשפט הפלילי והצווארון הלבן.

לאחר סיום הלימודים, התמחה עו"ד לנג במחלקה הפלילית שבפרקליטות מחוז צפון, בשנים 2018 ל-2019, ובמסגרת התמחותו טיפל בתיקי פשיעה חמורה, לרבות בתיקי עבירות מין, אלימות, וכן בערעורים פליליים. לצד זאת, עו"ד לנג הופיע עוד בהתמחותו בצורה עצמאית בערכאות השיפוטיות השונות שבמחוז הצפון וייצג את המדינה. 

בשנת 2019 הוסמך עו"ד לנג בתור עורך דין, והחל את עבודתו כעו"ד במשרדו של עו"ד שרון נהרי כבר בשנת 2020, שם הוא עובד עד היום. עו"ד לנג מטפל בלקוחות משרדו של עורך דין שרון נהרי, החל משלב המעצר והחקירה, וכלה בשימועים מול התביעה והפרקליטות, הופעה בכל הערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בבית המשפט העליון, והגשת ערעורים פליליים לסוגיהם. 

עבודתו של עו"ד לנג מתאפיינת ביסודיות חסרת פשרות, חקירה ולמידה של כל תיק ותיק מבלי להשאיר אבן אחת הפוכה, חשיבה יצירתית, וכן באנושיות, סבלנות, אכפתיות, רגישות ודאגה לכלל לקוחות המשרד, שהינם חלק עיקרי מהאני מאמין של עו"ד לנג.

עורכת הדין שירן גולברי
עורכת הדין שירן גולברי

עורכת הדין שירן גולברי החלה את עבודתה כעורכת דין בתחום הפלילי כמתמחה בבית משפט השלום בתל אביב, והמשיכה למשרדו של עורך הדין ששי גז אשר מתמקד בעבירות פליליות קלאסיות – שם ניהלה תיקים מורכבים וגדולים. מלבד ניסיונה במשרדים מובילים, עורכת הדין גולברי גם עבדה במשרד ראש הממשלה ושימשה כעוזרת משפטית של השופט הפלילי, נשיא בית המשפט המחוזי בת"א, השופט גלעד נויטל.

בנוסף, היא בעלת אישור לשמש כסניגורית בבתי דין צבאיים. ניסיונה הרב והעשיר, ועבודתה עם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה בהם חשיבה ודיוק הם קריטיים, מובילים אותה, בעבר וגם כיום, למציאת פתרונות יצירתיים עבור כל תיק ותיק. עורכת הדין גולברי מציעה שירותים משפטיים בתחום הפלילי והצווארון הלבן. במסגרתם, היא מספקת ייצוג בשלבים הראשוניים של התיק, מעניקה ייעוץ יקר ערך לפני חקירה, ולפני שימוע, ומלווה את הלקוחות לאורך התהליך כולו.

ההיכרות העמוקה של עורכת הדין עם עולם הדין הפלילי, בדגש על פרשיות סבוכות הנוגעות אל נושאים קשים מאוד לפתירה, העניקה לה כלים המאפשרים לה לבנות עבור כל לקוח את החליפה המשפטית המתאימה להם, ובכך להגיע לתוצאה משפטית חסרת תקדים שלא תשאיר אף קצוות פתוחים.

העבודה המשפטית נעשית בדקדקנות, תוך היצמדות ללוחות זמנים קצרים וצפופים, מתוך מטרה לספק את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. עורכת הדין גולברי עובדת עם כל לקוח לבניית אסטרטגיה משפטית נכונה ויצירת תכנית עבודה מסודרת עבורו. היא מציעה תמיכה שוטפת תוך שקיפות מלאה בכל שלב ושלב בתהליך כדי להבטיח את המעטפת המלאה והכוללת ללקוח.

עורכת הדין שירן גולברי מטפלת גם בניהול משברים משפטיים ומלווה אנשים מפורסמים, תוך שמירה על פרטיותם וניהול התהליך כולו בדיסקרטיות מלאה. בעת שעבדה במשרדו של ששי גז, ייצגה עורכת הדין גולברי מקרים מפורסמים מאוד. היא ייצגה את איש העסקים רוי מוצפי בפרשיה של פואד בן אליעזר, בו זוכה לקוחה של עורכת הדין זיכוי מלא.

תיקים מורכבים ומפורסמים נוספים אותם ניהלה גולברי בשנים האחרונות הם התיק של נתי חדד, אשר אותו ייצגה בכל נושא הסגרתו ארצה וקיצור העונש שלו בישראל, סגן ראש עיריית נשר לשעבר, מנהל בית ספר באזור השרון שהואשם בעבירות מין, בכיר ברשות ניירות ערך ועוד רבים אחרים.

עורכת הדין גולברי מספקת שירותים משפטיים מקצועיים מגוונים בתחום הפלילי, ביניהם ייצוג וליטיגציה בערכאות השונות בעבירות פשע חמורות. עבירות מין, החל מהטרדות מיניות ועד לאונס, עבירות סחר בזנות, אלימות, עבירות המתה שונות ביניהן גרימת מוות ברשלנות ורצח, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות בצבא, בקשות לסגירת תיקים, חנינות ומחיקת רישום משטרתי ופלילי.

כמו כן, במסגרת עבודתה, עסקה עורכת הדין גולברי גם בהעברת הידע שלה בנושא המשפט הפלילי לאחרים, תוך שלימדה סדר דין פלילי בקריית אונו ושימשה כעוזרת מרצה במכללה למנהל ובאוניברסיטת תל אביב. עורכת הדין גולברי עובדת בשיתוף פעולה עם משרדו של עו"ד שרון נהרי בתיקים נבחרים.

מנהלת אדמיניסטרטיבית
המנהלת האדמיניסטרטיבית של המשרד היא הגברת לירז מאן שעובדת במשרד מאז שנת 2020 ואחראית על כל הפעילות האדמיניסטרטיבית כולל קשרי לקוחות, תאום פגישות, ארגון אירועי המשרד וכיוצ"ב.