משרד עו"ד שרון נהרי

צוות המשרד

המשרד מונה צוות עורכי דין בתחום הצווארון הלבן, הסגרות והפלילי וביניהם יוצאי פרקליטות ומשטרה. ראש המשרד, עו"ד שרון נהרי, נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים והמוערכים ביותר בישראל בתחומי עבירות הצווארון הלבן, הסגרות והפלילי.

כל חברי הצוות של המשרד מתמחים בתחומי הצווארון הלבן, הסגרות, הלבנת הון, הונאה, שוחד, עבירות מין, מרמה כלכלית, עבירות כלכליות שונות, עבירות דיגיטליות, קריפטו, פורקס, אופציות בינאריות, עבירות פליליות שונות, מיסוי, דיני הסגרה בארץ ובחו"ל ועוד.

לכל תיק שמתקבל במשרד מוקם צוות ייעודי שמטפל במקרה בהתאם לתחום ולמקרה. עו"ד נהרי מעורב באופן אישי בטיפול בתיקים המגיעים למשרד ומוביל אותם יחד עם הצוות המנוסה. 
צוות המשרד - שרון נהרי
צוות המשרד - שרון נהרי
עו"ד תבור לנג
עו"ד תבור לנג

בטיפול בתיקים מושם דגש מיוחד על ביצוע תחקיר מקיף ויסודי של כל העובדות והגורמים המעורבים תוך הסתייעות בגורמים מקצועיים שונים כגון חוקרים, מתבצע מחקר משפטי מעמיק, נבנית אסטרטגיה מתאימה ומתנהל מאבק חסר פשרות לטובת הלקוחות וכל זאת תוך שימוש ביצירתיות המשפטית המייחדת את המשרד.

יד ימינו של עו"ד נהרי במחלקה הפלילית והצווארון הלבן הינו עו"ד תבור לנג יוצא המחלקה  הפלילית בפרקליטות מחוז צפון שטיפל במגוון תיקים ועבירות פליליות וייצג את המדינה בערכאות המשפטיות השונות. כמו כן בצוות המשרד יועץ חיצוני שהינו שופט בדימוס שהתמחה בכל סוגי העבירות בצווארון לבן ופלילים. בצוות מנהלת משרד ומזכירה ותיקה. צוות המשרד עובד כגוף אחד מקצועי ומתואם לענות על צרכי הלקוחות והם מיישמים בעבודתם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצוענות.