מתוך גלובס DUN's100: אישום פלילי ללא רישום פלילי – האם אפשר ובאילו נסיבות?

משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
עורך דין פלילי שרון נהרי מעניק מגוון שירותים משפטיים בתחום הפלילי וייצוג בערכאות המשפטיות בסוגים רבים של עבירות פליליות. המשרד שעו"ד נהרי עומד בראשו הוכתר על ידי גלובס לאחד מעשרת משרדי עורכי הדין המובילים בישראל.
אישום פלילי - מתוך גלובס

[vc_row bg_type="no_bg"][vc_column][vc_column_text]שני בחורים בגילאי ה-20 נתפסו כשהם מגדלים ביחד כ-3.5 ק"ג סם מסוג קנאביס, עבירה שהעונש עליה יכול להגיע ל-20 שנות מאסר. אחד הוא חייל מצטיין, סטודנט בעתודה אקדמאית ומיועד ללימודי רפואה ואילו השני משרת כאחראי לוגיסטיקה באחד הבסיסים בדרום הארץ. האם בית המשפט יתייחס לשניהם בצורה זהה? האם שניהם יורשעו? עו"ד פלילי שרון נהרי בריאיון מיוחד על הרשעה ואי הרשעה – מתי, למה ובאילו נסיבות.

לכל אדם קיים במשטרה גיליון רישום פלילי, המחולק לשלוש קטגוריות: הרשעות בדין, תיקים תלויים ותיקים סגורים. לרישום על תיקים סגורים ותיקים תלויים יש השפעה מועטה על עתידו של בעל הרישום, לעומת הרשעה בדין – אשר יש לה השפעה ישירה על יכולתו של המורשע להיות מועסק במגוון רחב של משרות בשוק העבודה. ההשפעה הישירה על עתידו התעסוקתי של הנאשם, מציב בפני בית המשפט דילמה משפטית – האם להרשיע את הנאשם או לתת לו הזדמנות נוספת כדי לא לפגוע בעתידו התעסוקתי.

קראו את הריאיון המלא של עורך דין פלילי שרון נהרי, בגלובס[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type="no_bg"][vc_column][vc_single_image image="5133" img_size="full" alignment="center"][dt_gap height="25"][dt_call_to_action content_size="normal" line="true" animation="shake"]

לפרטים נוספים / לקביעת ייעוץ – צרו קשר: 03-6969080 או השאירו את פרטיכם:

[contact-form-7 id="3967" title="טופס אנכי הנעה לפעולה"][/dt_call_to_action][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type="no_bg"][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

עדכונים נוספים