מתוך YNET: לא תמיד גידול סם יוביל למאסר

משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
משרד עו"ד שרון נהרי | צווארון לבן, הסגרות ופלילי
עורך דין פלילי שרון נהרי מעניק מגוון שירותים משפטיים בתחום הפלילי וייצוג בערכאות המשפטיות בסוגים רבים של עבירות פליליות. המשרד שעו"ד נהרי עומד בראשו הוכתר על ידי גלובס לאחד מעשרת משרדי עורכי הדין המובילים בישראל.
תמונה1
לחצו להגדלה

באתר YNET פורסם כי אדם שגידל בביתו פטריות הזיה עם סם פסילוצין קיבל גזר דין מקל בזכות עורך דינו, שרון נהרי. בית משפט השלום ברחובות גזר על הנאשם 120 שעות למען הציבור והתחשב בכך שלא היו לו עבר פלילי. לפי כתב האישום הנאשם גידל בביתו פטריות הזיה והשוטרים מצאו בביתו מעבדה לגידול פטריות. עו"ד פלילי שרון נהרי טען כי המחוקק צריך לאזן את השימוש באלכוהול לבין חומרים אחרים שנמצאים בפקודת הסמים המסוכנים, שכן אלכוהול מזיק יותר מהם.

מקרה זה מתווסף למקרים נוספים בהם משרד עורך דין פלילי שרון נהרי נחל הצלחה בהגנה על נאשמים בעבירות סמים, לדוגמא:

  • עו"ד שרון נהרי דאג לשחרור חשוד בייבוא סם אופיום ממעצר. למעשה השופט דחה את בקשת הפרקליטות להאריך בשלושה חודשים את מעצרו של החשוד וקיבל את המלצת עו"ד שרון נהרי לשחרר אותו למעצר בית.
  • כמו כן, עו"ד שרון נהרי הגיע להסדר והפחית את חומרת האישום של מי שעמדו נגדו תשעה אישומים של סחר בסמים. על הנאשם הושת עונש מאסר של 24 חודשים שנחשב לעונש מקל ומאסר על תנאי למשך שלוש שנים.
  • בנוסף, עורך דין שרון נהרי הוביל לעונש קל יחסית לנאשם בגידול 8 ק"ג של גראס. הנאשם טען שהפציעה ברגלו הובילה אותו לעשן גראס וכי עברו הפלילי נקי. העונש שנגזר עליו היה עונש קל יחסית – מאסר על תנאי למשך 3 שנים, 200 שעות של"צ וקנס בגובה 2,000 ש"ח.
  • במקרה נוסף עו"ד פלילי שרון נהרי ייצג אדם שגידל 21 שתילי מריחואנה בביתו ולא הורשע, חרף הודאתו שגידל 3.6 ק"ג קנאביס. הנאשם הציג חוות דעת של מומחה ולפיה בשתילים שנתפסו כמות סם פעיל נמוכה מזו שהמדינה הצהירה עליה. לבסוף נגזרו על הנאשם 180 שעות של"צ ופיצוי כספי.

צפו בעורך דין פלילי שרון נהרי מדבר על עבירות הסמים:

עדכונים נוספים